Jak to funguje

1. Objednejte a uhradtě službu

Po objednání služeb vyčkejte prosím na email potvzující Vaši objednávku a přidělení objednacího čísla.

 

2. Vyplňte prosím krátkou průvodku k vašemu oblečení.

Formulář výrazně usnadní předejít možným nedorozuměním.

 

3. Vybavení v Praze vyzvedneme nebo jej zabalte a pošlete k nám

 

Věnujte prosím pozornost vhodnému zabalení Vašeho oblečení a zašlete vybavení na adresu:

Prádelna Hvozdec
Hvozdec 41
267 62 Hvozdec

nebo jej doneste i nezabalené osobně do naší prodejny:

Cestovatelský obchod
Adamova 471/13
162 00 Praha 6
Ukázat na mapě

nebo

pokud zvolíte jako možnost Kurýr (Praha) budeme Vás kontakovat pro domluvení termínu.

Mimo adresy nezapomeňte připsat i číslo objednávky pro přesnou identifikaci.

 

4. Vaše žboží pečlivě a spolehlivě vypereme

K praní a impregnaci Vašeho outdoorového vybavení je využívána profesionální technologie tzv. mokrého čištění (WetCare, který vyvinula firma Miele),
a to s použitím ekologických prostředků od švýcarské firmy CHT SWITZERLAND AG, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Díky tomuto procesu je zaručeno zachování funkčních vlastností a maximální ochrana textilního vlákna. Tyto prostředky byly speciálně vyvinuty pro péči o všechny druhy funkčních vláken, přírodních či syntetických, a to včetně peří. Výhodou je prací proces v neutrálním pH, které je šetrné jak textilním vláknům, tak i následně k Vaší pokožce. Produkty z řady DEHATEX neobsahují žádné fosfáty, bělící nebo opticky zjasňující prostředky, a ani žádné enzymy.

Jak k praní tak sušení využíváme německé stoje značky Miele professional a španělské značky Girbau. Velikostí se řadíme mezi menší prádelny, proto můžeme věnovat čas a péči každému kusu prádla na rozdíl od průmyslových prádelen. Naše zkušenost s outdoorovými produkty vychází z našeho přes 10 let provozovaného obchodu Hudy v Praze, kde jsme měli možnost se seznámit s většinou produktů outdoorového světa.

Energie, kterou při praní využíváme je z obnovitelných zdrojů. Pravidelně analyzujeme kvalitu a tvrdost vody, což nám umožnuje uzpůsobit proces praní pro co nejnižsí opotřebení Vašeho drahocenného oblečení.

5. Doručíme vyprané zboží zpět

Na předem zvolenou adresu zašleme zdarma čisté oblečení zpět.

Tento web používá soubory cookie, více informací naleznete zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.